Sveiki atvykę į Goštauto odontologijos kliniką

Goštauto odontologijos klinikos teikiamos paslaugos

Nepriekaištinga šypsena – teigiamo pirmojo įspūdžio pagrindas. Kai ką nors sutinkate, apie Jus iškart sąmoningai ir pasąmoningai susidaroma nuomonė: ar Jūs rūpinatės savimi ir savo sveikata?

Sukurti patį geriausią pirmąjį įspūdį yra visiškai Jūsų galioje: apsilankykite odontologijos klinikoje ir būkite tikri, kad jūsų šypsena yra nepriekaištinga.

Vilniaus Goštauto odontologijos klinika nuo pat įkūrimo 1999 metais, vadovaujasi principu, kad nepriekaištinga burnos sveikatos būklė – geros savijautos pagrindas.  O tai suteikia pasitikėjimą savimi ir dovanoja nepamirštamą šypseną. 

 

Gytoja odontologė Simona Žilionytė

Goštauto odontoligijos klinika

Goštauto odontoligijos klinikaclass=

Burnos chirurgas Dalius Matkevičius

Goštauto odontoligijos klinika

Gydytojas atlieka dantų implantacijas, sudėtingus dantų šalinimus, sinuso pakėlimo operacijas, alogeninio/autogeninio kaulo bloko priauginimą (augmentaciją).   Vilniaus universitete ...

Saulė Vindašiūtė - Gydytoja odontologė

Gydytoja odontologė Saulė Gauronskienė

Gydytoja odontologė

2011 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institutą. Nuolat domisi naujienomis odontologijoje, lankosi įvairiuose tobulinimosi konferencijose ir seminaruose. Dirba ne ti...

Ula Česnakavičiūtė - Burnos higieniste

Burnos higienistė Ula Česnakavičiūtė

Burnos higienistė

Ulos atliekama  profesionali burnos higiena, pasitelkiant optiką, tampa efektyvesnė ir saugesnė, gydoma burnos ertmė matoma keliasdešimt kartų geriau, neatliekami „akli“ j...

Burnos chirurgas Julius Jankauskas

Burnos chirurgas Julius Jankauskas

Goštauto odontologijos klinika

IŠSILAVINIMAS 2010 – 2015 m. – VU, Medicinos fakultetas, Odontologijos institutas, Odontologijos magistro studijos – gyd. odontologo profesinė kvalifikacija. 2015 &ndash...

Eglė Zdanavičiūtė – Demarco

Motinystės atostogose

Licencijos: OPL-04458 Gydytojas odontologas...

Gydytoja odontologė Jūratė Vėbrienė

Goštauto odontoligijos klinika

Kvalifikacijos tobulinimas 16 valandų tobulinimo renginys „Moderni temporomandibulinių sutrikimų diagnostika ir gydymas“ (2011) 6 valandų tobulinimo renginys „Klinikiniai ir teis...

Mums Jūs rūpite labiausiai

Goštauto odontologijos klinikoje Jūsų laukia gydytojai, išmanantys savo darbą ir suprantantys kaip nejauku kartais lankytis odontologijos kabinete. Padarysime viską, kad pacientai mūsų klinikoje jaustųsi jaukiai ir būtų geros nuotaikos, o vizitas pas mus Jums būtų ne tik naudingas, bet ir malonus bei neskausmingas.

Puikiai suprantame, kad kalbant apie odontologijos paslaugas, nemažą dalį klientų, visų pirma, domina kaina. Taigi, pažadame, jog atvykę pas mus, kainas rasite maksimaliai suderintas su paslaugų kokybe bei maloniu aptarnavimu. Gera nuotaika yra dar vienas ypatingai veiksmingas bei natūralus sveikatos ingredientas, kuriuo visada stengiamės dalintis su savo klientais.

Mes pasirūpinsime jūsų šypsenos estetika ar bet kuria kita burnos sveikatos problema, su kuria jūs susiduriate. Mūsų stiprioji pusė – profesionali gydytojų komanda, o kiekvienas pacientas – pats svarbiausias. Todėl galime užtikrinti, kad kiekvieno paciento atvejis yra kruopščiai analizuojamas, apsvarstomas ir tada, aptarus su pacientu, parenkamas optimalus ir individualus gydymo planas. Taip mes pasiekiame puikų gydymo rezultatų.

Su mumis susisiekite galite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

Sutartys su draudimo bendrovėmis

Jei darbdavys Jus apdraudė sveikatos draudimu, Goštauto odontologijos klinika yra pasirašiusi odontologinių paslaugų teikimo sutartis su daugeliu draudimo bendrovių.

Gydydamiesi Goštauto odontologijos klinikoje turite galimybę mokėti mažesnę paslaugos kainos dalį arba visai nieko nemokėti, nes paslaugas draudimo sumos ribose apmoka draudimo bendrovė. 

  • AAS Gjensidige Baltic Lietuvos filialas
  • BTA draudimas
  • Compensa Life Vienna Insurance Group
  • ERGO Lietuva gyvybės draudimas
  • Lietuvos draudimas
  • PZU Lietuva draudimas
  • SEB gyvybės draudimas
×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!