Dantų laminatės

Dantų laminatės

lapkričio 07, 2015 - by admin - in Visos

No Comments

Estetinis šypsenos vaizdas visuomet patraukia aplinkinių dėmesį ir suteikia pasitikėjimo savo išvaizda. Jei jūs norite patobulinti ją, tai dantų laminatės yra puikus būdas per trumpą laiką turėti pačią tobuliausią šypseną.

Ši moderni technologija – iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui iš porceliano ir keramikos, pagamintos specialios dantų plokštelės, padedančios estetiškai pakoreguoti dantų išvaizdą, spalvą, dydį ar net formą. Dažniausiai laminatės daromos, kai norima baltesnių dantų, tačiau nėra galimas dantų balinimas ar jis nepadeda (dantų fluorozės atveju, paveikus dantis antibiotikui tetraciklinui, taip pat, jei yra plombuoti priekiniai dantys). Su jomis net labai tamsius dantis galima paversti baltais.

Taip pat dažnai norima pakeisti dantų formą, atkurti ją po dantų traumų (pvz: įskilimų, nuskilimų) ar paslėpti tarpą tarp dantų. Dantų laminatės suteikia Jūsų dantims estetišką išvaizdą bei natūralią spalvą. Jos naudojamos ir esant didelėms plombų restauracijoms. Tai yra puikus būdas pašalinti savo kompleksus dėl dantų.

Kiekviena dantų laminatė yra gaminama unikaliai iš labai plonos keramikos ar porceliano, kuri tvirtinama specialiu mišiniu prie jūsų danties paviršiaus. Ji atrodo labai natūraliai, nes tėra 0,3-0,5 mm storio, puikiai praleidžia šviesą, todėl savo struktūra yra panaši į anatominę danties struktūrą. Porcelianinės laminatės yra labai populiarios, nes būtent porcelianas puikiai sukimba su emaliu ir dėl to lengvai cementuojasi prie danties paviršiaus.

Dantų laminatės – ilgaamžiai protezai, kurie nusidėvi žymiai mažiau, nei plombos. Su jomis mažiau kaupiasi apnašos, todėl yra išsaugomos sveikos dantenos.

Tokiu būdu padengtus dantis nėra sudėtinga prižiūrėti, todėl klientų, kuriems buvo priklijuotos dantų laminatės, atsiliepimai yra tik patys geriausi, nes jų priežiūra beveik niekuo nesiskiria nuo įprastos dantų higienos.

Didžiausias laminačių privalumas – kad jos yra viena iš labiausiai tausojančių kietuosius danties audinius restauracijų. Jas dedant reikia pašalinti labai ploną emalio sluoksnį . Laminatės atrodo natūraliai ir estetiškai, yra tvirtos ir atsparios spalvos pokyčiams. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems gražios ir sveikos šypsenos.

Dantų laminatės kaina priklauso nuo individualios situacijos, tikslią sumą, kiek ši procedūra kainuos, gali pasakyti odontologas įvertinęs jūsų dantų būklę. Tai kokia bus laminatės kaina priklausys nuo įvairių kriterijų, pavyzdžiui medžiagų dydžio, gamybos būdo ir klijavimo sudėtingumo. Taigi dantų laminatės Vilniuje yra labai paklausios, nes jų pagalba galite turėti holivudinę šypseną be jokio skausmo ir intervencijų. Tad ši technologija jau tapo populiaresne nei estetinis plombavimas, nes padeda ne tik lengvai atkurti priekinių dantų išvaizdą, bet ir pašalinti nudilimo, nusidėvėjimo požymius ir atgaivinti prarastą jų spalvą. Tai padeda sukurti ypač tikslią ir natūraliai atrodančią šypseną, kuria galėsite džiaugtis ilgus metus.

Jeigu Jus domina dantų laminačių kaina, susisiekite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

Share this article

admin

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!