Burnos higienistė Ula Česnakavičiūtė

Burnos higienistė Ula Česnakavičiūtė

Burnos higienistė

  • Monday - Friday
    8.00 - 18.00

Registruokitės burnos higienai arba dantų balinimui

Burnos higienistė Ula Česnakavičiūtė

Burnos higienistė

Ulos atliekama  profesionali burnos higiena, pasitelkiant optiką, tampa efektyvesnė ir saugesnė, gydoma burnos ertmė matoma keliasdešimt kartų geriau, neatliekami „akli“ judesiai, todėl sumažėja galimybė pažeisti dantenas, burnos gleivinę. Burnos higiena yra būtina procedūra, norint apsaugoti dantis ir burnos ertmę nuo įvairių ligų. Nors daug kam ji vis dar atrodo nereikalinga, ar net pinigų švaistymas, visada geriau sumokėti burnos higienos kainą, nei dantų gydymo.

Burnos higiena savo kaina tikrai nėra prabangos procedūra. Tai puiki investicija į Jūsų sveikatą, ateityje padėsianti išvengti rimtesnių bėdų.

Atlikus profesionalią burnos higieną apie dantų priežiūrą ir tinkamą mitybą sužinosite viską: Ula individualiai parinks ir pritaikys būtent Jums tinkamas priemones, tausojančias Jūsų laiką ateities vizitams pas odontologą.

Gydytoja nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje, skaito paskaitas, ypač domisi periodontito bei periimplantito gydymu, profesionalia dantų implantų priežiūra. Ši gydytoja nenori apsiriboti vien tik burnos higiena Vilniuje. Ula neseniai grįžusi iš misijos Afrikoje ketina ją tęsti ir Lietuvos kaimeliuose. Tai labai svarbu, kadangi būtent kaimuose burnos higiena (ypač pažvelgus į jos kainą) nėra laikoma prioritetine procedūra.

Jeigu Jus domina burnos higienos Vilniuje, susisiekite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!