Breketai

Šiais laikais idealiais bei gražiais dantimis džiaugtis turi galimybę tikrai ne kiekvienas iš mūsų. Odontologija dabar labai pažengusi, todėl bet kokį dantų gydymą galite drąsiai patikėti profesionalams. Dantų tiesinimas – tai gana dažna paslauga, kuri gali būti taikoma tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Kuo greičiau susitvarkysite dantis – tuo greičiau pajausite didesnį pasitikėjimą savimi. Mes Jums siūlome plačiau susipažinti su vienu iš dantų tiesinimo būdų – breketais.

Kas yra breketai?

Breketai – fiksuoti ortodontiniai prietaisai, kurie ne tik ištiesina dantis, bet ir koreguoja sąkandį. Gydymas yra prižiūrimas gydytojo ortodonto. Jie fiksuojami burnoje ir turi būti kas 6–8 savaites paveržiami. Taip pat reikia pakoreguoti ir breketų vielas, lankelius. Su šias aparatais kiekvienas Jūsų dantis yra judinamas ir veikiamas tam tikros jėgos. Atsižvelgus į asmeninius estetikos poreikius, dabar galite pasirinkti metalinius arba keramikinius breketus. Tiesa, pastarieji kiek brangesni.

Breketai kiekvienam pacientui gaminami individualiai laboratorijoje arba užsakomi iš mūsų tiekėjų.

Iš ko gaminami breketai?

Dantų breketai gaminami iš nikelio titano. Juose yra specialios vielos, kurios taip pat gali būti pagamintos iš minėto metalo, tačiau galima rinktis ir nerūdijantį plieną, varį, molibdeną ar kokią nors kitą retesnę medžiagą. Metaliniai breketai kainuoja apie 500 eurus, o keramikiniai – 900 eurų.

Kada reikalingi breketai?

Gydymas breketais gali būti taikomas tiems pacientams, kuriems reikalingas tikslus dantų išsidėstymas ir korekcija. Taip pat jie labai tinka tada, kai gydymas paprasta dantų plokštele nebetinkamas. Visada pasikonsultuokite su gydytoju ortodontu, kad jis galėtų tiksliai įvertinti reikiamo gydymo būtinybę.

Ar reikia kokios nors ypatingos dantų priežiūros?

Nešiojant breketus, reikia atsakingai rūpintis savo dantimis bei valytis juos bent tris kartus per dieną. Taip pat praverstų ir papildomos priežiūros priemonės: vieno danties šepetėlis, tarpdančių siūlas, speciali dantų pasta ir net vandens srovės irigatorius.

 

Sužinokite, kokia yra dantų breketų kaina Vilniuje čia.

Jeigu Jus domina breketai, siūlome susisiekti el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!