Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas – estetinė odontologijos procedūra, kurios metu galima pašviesinti dantis ar panaikinti dėmeles. Estetinis dantų grožis svarbus kiekvienam žmogui, todėl atsiradus jų spalvos pakitimams, reikia pasitelkti šiuolaikines odontologijos procedūras.

Verta žinoti, kad dantų balinimas dabar atliekamas vis didesnei pacientų auditorijai. Dažnai žmonės pasirenka vienkartinę dantų balinimo procedūrą odontologo kabinete. Tačiau yra ir kitų alternatyvų – tai dantų balinimas kapomis.

Kaip atliekamas dantų balinimas kapomis?

Pastaruoju metu ši procedūra pasirenkama labai dažnai dėl jos pritaikymo galimybių. Dantų balinimas kapomis – procedūra, kurią pacientas gali atlikti pats savo namuose. Iš pradžių gydytojas odontologas individualiai Jums pagamina specialias elastines kapas. Jose yra gydytojo paskirtas dantų balinimo medžiagos koncentracijos kiekis.

Šias kapas reikia nešioti po 3 ar 4 valandas per dieną. Toks procesas trunka apie dvi savaites. Jeigu pastebite, kad dantys ėmė darytis jautresni, reikia padaryti dienos ar dviejų pertrauką. Jeigu Jums norėsis dar stipresnio efekto, pasitarę su odontologu, galėsite visos procedūros laiką pratęsti dar keliomis dienomis.

 

Sužinokite, kokia yra dantų balinimo kapomis kaina Vilniuje čia.

Jeigu Jus domina dantų balinimas kapomis, prašome susisiekti el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!