fb-cover

 

Dantų balinimas 

Žmogus, nepatenkintas savo šypsena, dažnai ima nesišypsoti ar ją slėpti, gali pradėti nepasitikėti savimi, dėl šių priežasčių prastėja socialinis gyvenimas. Kad pagerėtų gyvenimo kokybė, atrodo reikia tiek nedaug – tik gražios šypsenos.

Labai nedaug žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl jų balinimas yra vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų kosmetinių procedūrų, siekiant pagražinti savo šypseną. Dantų balinimas gali atverti Jums visiškai naujas gyvenimo perspektyvas.

Savo klinikoje galime pasiūlyti kelis dantų balinimo būdus: dantų balinimą kabinete ZOOM lempa ir dantų balinimą namuose specialiomis kapomis. Dantų balinimas dabar itin populiari paslauga, tereikia tik išsirinkti geriausią procedūros metodiką.

 

Nepriklausomai nuo balinimo rūšies, prieš dantų balinimą rekomenduojama: 

 • Pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu, nes ne visus dantis galima išbalinti. Reiktų žinoti, kad bąla tik gyvas dantis, o plombinės medžiagos nekeičia savo esamos spalvos
 • Pasidaryti profesionalią burnos higieną, kurios metu bus nuvalytas tiek kietasis, tiek minkštasis dantų apnašas
 • Sugydyti ėduonies pažeistus dantis, kitaip po balinimo jie gali tapti labai jautrūs

 

Dantų balinimas namuose specialiomis kapomis:

Balinimo procesas trunka kur kas ilgiau. Visų pirma gydytojas odontologas turi pagaminti balinimo kapas, į kurias švirkščiami vandenilio peroksido turintys geliai. Šias kapas uždėtas ant dantų dažniausiai reikia nešioti 5-6 valandas naktį ar dieną. Optimalus efektas gaunamas tada, kai pacientas procedūrą kartoja 10 kartų ar ilgiau, priklausomai nuo buvusios dantų spalvos ir norimo efekto. Dantų balinimas kapomis suteikia patogumą kiekvienam pacientui, kadangi procedūra jis pats atlieka namuose.

Nereiktų pamiršti, kad dantų šviesėjimo intensyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo amžiaus, mitybos, įvairių ligų, o labiausiai nuo žalingų įpročių. Dėl šios priežasties balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis. Dantų balinimas – puiki paslauga, tačiau, prieš ją atliekant, rekomenduojama atvirai pasikonsultuoti su savo dantų gydytoju.

Rūkymas, arbata, kava, raudonas vynas, maistas, kuriame yra dažančių medžiagų ilgainiui balinimo efektą sumažina.

Negalima dantų balinti su nusidėvėjusiu dantų emaliu, esant dantenų uždegimui, periodontitui.
Vainikėliai ir plombos nebąla ir po balinimo gali tekti juos keisti arba koreguoti.

 

Dantų balinimas ZOOM lempa 

Kiekvienam iš mūsų yra svarbu pasitikėti savimi, o tai padaryti žymiai lengviau, kuomet norisi be priežasties plačiai šypsotis, nes tavo šypseną puošia nuostabiai balti dantys. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių psichologinių kompleksų atsiranda tuomet, kai žmogus yra nepatenkintas savo šypsena. Tuomet dažnai ima nesišypsoti ar ją slėpti, atsitraukia nuo kitų, vengia gyvo bendravimo, o dėl šių priežasčių, prastėja ir socialinis gyvenimas. Tad, tam, kad pagerėtų gyvenimo kokybė, atrodo reikia tiek nedaug – tik gražios šypsenos.

Gamtoje sunku surasti gyvūną, turintį natūraliai baltus dantis, taip pat ir žmogaus dantys, gali būti nevisai balti, turėti specifinį atspalvį, nes tai lemia genetika, gyvenimo būdas ir taip kaip jis savo dantis prižiūri ir rūpinasi savo šypsena. Dėl to dantų balinimo procedūra tapo itin populiaria ir tai yra viena iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų kosmetinių procedūrų, padedančių greitai pagražinti savo šypseną ir pasiekti norimą rezultatą. O ją atlikus, jums savaime norėsis kuo dažniau šypsotis ir pasitikėti savimi – tokie teigiami pokyčiai gali atverti visiškai naujas gyvenimo perspektyvas.
Savo klinikoje galime pasiūlyti kelis dantų balinimo būdus: dantų balinimą su ZOOM lempa ir dantų balinimą namuose specialiomis kapomis. Mes pateiksime argumentus, kodėl verta išbandyti naują modernų dantų balinimo būdą, tuomet bus jums lengviau priimti sprendimą užsiregistruoti šiai itin populiariai procedūrai.

 

Dantų balinimo su ZOOM lempa privalumai: 

 • tai saugiausias ir efektyviausias dantų balinimo būdas, atitinkantis visus ES reikalavimus;
 • dantų balinimo rezultatus galima pamatyti iš karto. O per artimiausias 48 valandas – pilnai pamatysite pageidaujamą rezultatą;
 • nepažeidžia kietųjų danties audinių ir nekelia pavojaus dantų nervams.

Ar tai saugu?

Dantų balinimą su ZOOM lempa atlikti yra saugu, nes atliekant procedūrą dantys nekaista, o kaip tik leidžia geriau absorbuotis balinančiam geliui, kuris užpildo atvirus dentino kanalėlius ir jį sutvirtina.

 

Ko reiktų vengti po dantų balinimo?

Nereiktų pamiršti, jog atlikus dantų balinimo procedūrą, reiktų kurį laiką vengti: rūkymo, tam tikrų gėrimų (pvz. arbatos, kavos, raudono vyno) ar maisto, turinčio dažančių medžiagų.

 

Kada rekomenduojama daryti dantų balinimą su ZOOM lempa?

Dantų balinimą su ZOOM lempa rekomenduojama atlikti tuomet, kai neturite galimybės skirti daug laiko dantų balinimui, nes ši moderni technologija leidžia iškart pamatyti rezultatą. Tačiau iki balinimo procedūros, turėsite atvykti į pirminę konsultaciją su gydytoju odontologu ir pasidaryti profesionalią burnos higieną.

 

Kada nerekomenduojama daryti dantų balinimo su ZOOM lempa?

Mes nerekomenduojame šios procedūros atlikti savo pacientams, dėl šių priežasčių:

 • prastos burnos higienos;
 • kariozinių dantų pažeidimų ar senų, pralaidžių užpildų bei abrazinių dantų pažeidimų;
 • dantenų ar sunkių autoimuninių ligų;
 • nėštumo ar žindymo krūtimi;
 • nesulaukus 18 m. amžiaus.

Patarimai, norintiems baltos šypsenos: 

 • Nereiktų pamiršti, kad dantų šviesėjimo intensyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo amžiaus, mitybos, įvairių ligų, o labiausiai nuo žalingų įpročių. Dėl šios priežasties balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis. Dantų balinimas – puiki paslauga, tačiau, prieš ją atliekant, rekomenduojama atvirai pasikalbėti ir pasikonsultuoti su savo dantų gydytoju.
 • Balinimo procesas namuose specialiomis kapomis trunka kur kas ilgiau. Šias kapas uždėtas ant dantų dažniausiai reikia nešioti 5-6 valandas naktį ar dieną. Optimalus efektas gaunamas tada, kai pacientas procedūrą kartoja 10 kartų ar ilgiau, priklausomai nuo buvusios dantų spalvos ir norimo efekto. Dantų balinimas kapomis suteikia patogumą kiekvienam pacientui, kadangi procedūra jis pats atlieka namuose, tačiau efektas nebus toks greitas kaip balinant ZOOM lempos pagalba.
 • Reiktų nepamiršti, kad vainikėliai ir plombos nebąla ir po balinimo gali tekti juos keisti arba koreguoti.

Sužinokite, kokia yra dantų balinimo kaina Vilniuje čia.

Jeigu Jus domina dantų balinimas, prašome susisiekti el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

 

Gydytojas odontologas Eimantas Barisas

Gydytojas odontologas

Specializuojasi tiek chirurginiame, tiek ir terapiniame pacientų dantų gydyme. Gydytojas domisi naujovėmis ir inovatyviais odontologijos mokslo pasiekimais, stengiasi atkurti ir palaikyti visapusę...

Gydytoja odontologė Laura Mekšraitytė

Gydytoja odontologė

Specializuojasi terapiniame suaugusių ir vaikų dantų gydyme. Gydytoja dirbant naudoja didinamąją optiką, kurios pagalba darbas atliekamas dar kruopščiau ir preciziškiau. Ši...

Burnos chirurgė Evelina Ginevičiūtė

Burnos chirurgė

IŠSILAVINIMAS Burnos chirurgija Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas Odontologija Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas   SPECIALIZACIJA Burnos chirurgija, implantologija &nbs...

Gydytoja odontologė-endodontologė Indrė Mėlynavičienė

Gydytoja odontologė-endodontologė

Endodontija – šaknų kanalų gydymas – nuoseklumo, kruopštumo ir atidumo reikalaujantis darbas. Tai ne tik techninis šaknų kanalų gydymas, bet ir endodontinių ligų...

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!


Taip Ne
Rytas (08:00 - 12:00)
Popietė (13:00 - 16:00)
Vakaras (16:00 - 20:00)


×

Registracija nemokamai konsultacijai