fb-cover

 

Dantų balinimas 

Žmogus, nepatenkintas savo šypsena, dažnai ima nesišypsoti ar ją slėpti, gali pradėti nepasitikėti savimi, dėl šių priežasčių prastėja socialinis gyvenimas. Kad pagerėtų gyvenimo kokybė, atrodo reikia tiek nedaug – tik gražios šypsenos.

Labai nedaug žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl jų balinimas yra vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų kosmetinių procedūrų, siekiant pagražinti savo šypseną. Dantų balinimas gali atverti Jums visiškai naujas gyvenimo perspektyvas.

Savo klinikoje galime pasiūlyti kelis dantų balinimo būdus: dantų balinimą kabinete lazeriu ir dantų balinimą namuose specialiomis kapomis. Dantų balinimas dabar itin populiari paslauga, tereikia tik išsirinkti geriausią procedūros metodiką.

Nepriklausomai nuo balinimo rūšies, prieš dantų balinimą rekomenduojama: 

  • Pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu, nes ne visus dantis galima išbalinti. Reiktų žinoti, kad bąla tik gyvas dantis, o plombinės medžiagos nekeičia savo esamos spalvos
  • Pasidaryti profesionalią burnos higieną, kurios metu bus nuvalytas tiek kietasis, tiek minkštasis dantų apnašas
  • Sugydyti ėduonies pažeistus dantis, kitaip po balinimo jie gali tapti labai jautrūs

 

Dantų balinimas namuose specialiomis kapomis:

Balinimo procesas trunka kur kas ilgiau. Visų pirma gydytojas odontologas turi pagaminti balinimo kapas, į kurias švirkščiami vandenilio peroksido turintys geliai. Šias kapas uždėtas ant dantų dažniausiai reikia nešioti 5-6 valandas naktį ar dieną. Optimalus efektas gaunamas tada, kai pacientas procedūrą kartoja 10 kartų ar ilgiau, priklausomai nuo buvusios dantų spalvos ir norimo efekto. Dantų balinimas kapomis suteikia patogumą kiekvienam pacientui, kadangi procedūra jis pats atlieka namuose.

Nereiktų pamiršti, kad dantų šviesėjimo intensyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo amžiaus, mitybos, įvairių ligų, o labiausiai nuo žalingų įpročių. Dėl šios priežasties balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis. Dantų balinimas – puiki paslauga, tačiau, prieš ją atliekant, rekomenduojama atvirai pasikonsultuoti su savo dantų gydytoju.

Rūkymas, arbata, kava, raudonas vynas, maistas, kuriame yra dažančių medžiagų ilgainiui balinimo efektą sumažina.

Negalima dantų balinti su nusidėvėjusiu dantų emaliu, esant dantenų uždegimui, periodontitui.
Vainikėliai ir plombos nebąla ir po balinimo gali tekti juos keisti arba koreguoti.

 

Jeigu Jus domina dantų balinimo Vilniuje ir jo kaina, prašome susisiekti el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

Gytoja odontologė Simona Žilionytė

Goštauto odontoligijos klinika

Goštauto odontoligijos klinikaclass=

Burnos chirurgas Dalius Matkevičius

Goštauto odontoligijos klinika

Gydytojas atlieka dantų implantacijas, sudėtingus dantų šalinimus, sinuso pakėlimo operacijas, alogeninio/autogeninio kaulo bloko priauginimą (augmentaciją).   Vilniaus universitete ...

Inga Jakubaitytė - Gydytoja odontologė

Gydytoja odontologė Inga Jakubaitytė

Gydytoja odontologė

1999 m. baigė Kauno medicinos universitetą, Odontologijos fakultetą. 2000 m. atliko pirminę rezidentūrą Vilniaus Antakalnio ligoninės odontologijos terapiniame skyriuje ir įgijo bendrosios pra...

Saulė Vindašiūtė - Gydytoja odontologė

Gydytoja odontologė Saulė Gauronskienė

Gydytoja odontologė

2011 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institutą. Nuolat domisi naujienomis odontologijoje, lankosi įvairiuose tobulinimosi konferencijose ir seminaruose. Dirba ne ti...

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!