Dantų implantai

Dantų implantai – moderni, patogi ir ilgalaikė investicija

Būna, kad išsaugoti pažeistų dantų nepavyksta. Tokiu atveju juos gali pakeisti dantų implantai. Kainą, kurią Jums reikės už juos sumokėti, tiksliai pasakys gydytojas po konsultacijos bei apžiūros. Dantų implantai gali būti naudojami tiek vieno prarasto danties, tiek ir kelių atstatymui. 

Pats pirmas danties implantas buvo implantuotas 1965 metais Švedijoje. Nuo to laiko žymiai patobulėjo tiek patys dantų implantai, tiek jų gaminimo technologijos, tiek implantavimo metodika. Implantavimas yra vienas pažangiausių gydymo būdų praradus dantis. Daugelis žmonių ryžtasi mokėti dantų implantų kainą, norėdami susigrąžinti tiek savo sveiką šypseną, tiek ir pasitikėjimą savimi. Juk danties implantas ne tik atrodo, kaip tikras dantis, bet Jūs su juo ir jausitės, kaip su tikru dantimi. Ilgainiui galite net pamiršti, jog jis dirbtinis.

Dantų implantai yra titaniniai arba porcelianiniai sraigtai, kurie įsriegiami į žandikaulį prarasto danties vietoje. Jie tarnauja kaip atrama naujų dantų atkūrimui. Jiems prigijus žandikaulyje, vykdomas protezavimas – pagaminamas danties vainikėlis, tiltas, arba fiksuojamas protezas. Tai nuolatinis natūralių dantų pakaitalas, tobulesnė protezo versija, kuri iš tikrųjų įsitvirtina žandikaulyje bei tampa žmogaus kūno dalimi.

Nuo dantų implantų žmones vis dar dažnai atbaido jų kaina, tačiau nė vienas mūsų klientas, investavęs į kokybiškus dantų implantus, to dar nepasigailėjo. Žandikaulio be dantų palikti nepatartina, o, net ir įsigijus itin geros kokybės dantų protezus, kyla nemažai problemų: dantų tilto konstrukcijai reikia apšlifuoti sveikus dantis, pašalinus dantį, žandikaulis iš karto ima dėvėtis, gali net pasikeisti Jūsų veido bruožai ir t. t.

Viso to išvengsite nusprendę pasirinkti implantus. Su jais gyvensite lyg su tikrais dantimis.

 

Kas yra dantų implantacija ?

Tai naujas pažangus būdas, padedantis atstatyti tiek pavienius dantis, tiek dantų eilę. Pasirinkus šį dantų atstatymo būdą, nėra pažeidžiami šalia esantys sveiki dantys, todėl nereiks papildomos intervencijos.

 

Kas atliekama implantavimo procedūros metu?

Implantavimo metu į žandikaulio kaulą yra montuojamas specialus implantas, atstojantis prarasto danties šaknį, o ant jo yra tvirtinamas atkurto danties protezas. Šiai procedūrai nėra jokio amžiaus cenzo, tačiau rekomenduotina, kad pacientas būtų sulaukęs pilnametystės. Kitu atveju, bus reikalingas tėvų sutikimas.

Dantų implantai yra itin patogūs, nes yra ilgaamžiški ir nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Prigijus implantui, jausitės taip, lyg būtumėte su savo nuosavais natūraliais dantimis. Jie niekuo nesiskirs nuo likusių dantų.

Implantavimas itin patogus būdas, kuomet reikia atstatyti dantis po įvairių traumų. Taip pat leidžia atstatyti eilę dantų, kai reikia atstatyti net 6-8 dantis. Galima tuomet pagamintą dantų protezą, tvirtinti ant mažesnio kiekio implantų. Toks būdas padeda ne tik išvengti papildomų chirurginių intervencijų, bet ir sumažinti dantų gydymo išlaidas. Taip pat padeda išvengti įvairių komplikacijų, ar sudėtingos chirurginės kaulo priauginimo procedūros.

Atlikus implantaciją, kuri vidutiniškai trunka apie 15 minučių, ant implantų yra tvirtinami laikini dantys, kol bus gaminami jūsų nuolatinių dantų protezai. Tad jau tą pačią dieną, galėsite jaustis tiek estetiškai, tiek fiziškai pilnaverčiai, nes nebus draudžiama valgyti ir kramtyti maistą.

Implantavimo procedūra nėra sudėtinga, tad komplikacijų rizika yra itin maža. Procedūros metu netinsta dantenos, neskauda ir nekraujuoja, net nėra skiriama antibiotikų. Vienintelis šalutinis poveikis, tai galimas jautrumas procedūros metu. Tačiau pokalbis su implantologijos specialistu ir detalus gydymo plano aptarimas, dažnai pacientą nuramina ir padeda abipusiai bendradarbiauti, siekiant geriausių rezultatų, grąžinant natūraliai atrodančią šypseną ir pasitikėjimą savimi.

 

Sužinokite, kokia yra dantų implantų kaina Vilniuje čia.

Jeigu Jus domina aukštos kokybės dantų implantai Vilniuje, Goštauto odontologijos klinikos specialistų komanda pasiruošusi Jums padėti. Susisiekite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!


Taip Ne
Rytas (08:00 - 12:00)
Popietė (13:00 - 16:00)
Vakaras (16:00 - 20:00)


×

Registracija nemokamai konsultacijai