Dantų implantai

Dantų implantai – moderni, patogi ir ilgalaikė investicija

Būna, kad išsaugoti pažeistų dantų nepavyksta. Tokiu atveju juos gali pakeisti dantų implantai. Kainą, kurią Jums reikės už juos sumokėti, tiksliai pasakys gydytojas po konsultacijos bei apžiūros. Dantų implantai gali būti naudojami tiek vieno prarasto danties, tiek ir kelių atstatymui. 

Pats pirmas danties implantas buvo implantuotas 1965 metais Švedijoje. Nuo to laiko žymiai patobulėjo tiek patys dantų implantai, tiek jų gaminimo technologijos, tiek implantavimo metodika. Implantavimas yra vienas pažangiausių gydymo būdų praradus dantis. Daugelis žmonių ryžtasi mokėti dantų implantų kainą, norėdami susigrąžinti tiek savo sveiką šypseną, tiek ir pasitikėjimą savimi. Juk danties implantas ne tik atrodo, kaip tikras dantis, bet Jūs su juo ir jausitės, kaip su tikru dantimi. Ilgainiui galite net pamiršti, jog jis dirbtinis.

Dantų implantai yra titaniniai arba porcelianiniai sraigtai, kurie įsriegiami į žandikaulį prarasto danties vietoje. Jie tarnauja kaip atrama naujų dantų atkūrimui. Jiems prigijus žandikaulyje, vykdomas protezavimas – pagaminamas danties vainikėlis, tiltas, arba fiksuojamas protezas. Tai nuolatinis natūralių dantų pakaitalas, tobulesnė protezo versija, kuri iš tikrųjų įsitvirtina žandikaulyje bei tampa žmogaus kūno dalimi.

Nuo dantų implantų žmones vis dar dažnai atbaido jų kaina, tačiau nė vienas mūsų klientas, investavęs į kokybiškus dantų implantus, to dar nepasigailėjo. Žandikaulio be dantų palikti nepatartina, o, net ir įsigijus itin geros kokybės dantų protezus, kyla nemažai problemų: dantų tilto konstrukcijai reikia apšlifuoti sveikus dantis, pašalinus dantį, žandikaulis iš karto ima dėvėtis, gali net pasikeisti Jūsų veido bruožai ir t. t.

Viso to išvengsite nusprendę pasirinkti implantus. Su jais gyvensite lyg su tikrais dantimis.

Jeigu Jus domina aukštos kokybės dantų implantai Vilniuje, Goštauto odontologijos klinikos specialistų komanda pasiruošusi Jums padėti. Susisiekite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!