Dantų tiesinimas kapomis

Tiesūs ir gražūs dantys suteikia kiekvienam žmogui išskirtinio grožio. Ne veltui sakoma, kad nuo gražios šypsenos priklauso ir veido bruožų išskirtinumas. Kaip bebūtų gaila, ne kiekvienas iš mūsų gali džiaugtis gražiais ir tiesiais dantimis, tačiau kiekvienas galime gana nesunkiai tokius defektus pataisyti. Tereikia kreiptis į profesionalią odontologijos kliniką. Dantų tiesinimas – visiems prieinama paslauga, tereikia išsiaiškinti, kokio pobūdžio gydymas mums reikalingas.

Dantų tiesinimas kapomis: kas tai?

Kapos – tai specialūs išimami dantų tiesinimo aparatai. Gydytojas ortodontas, įvertinęs individualų gydymo planą ir pasitelkęs šiuolaikines technologijas, iš anksto užprogramuoja atitinkamus tiesinimo rezultatus. Dantų tiesinimo kapos gaminamos iš polipropileno plastmasės ir kuriamos kiekvienam pacientui individualiai. Procedūros metu yra suprogramuojamas tam tikras dantų judesys, kuris pritaikomas pagal individualias fizines ir biologines galimybes. Dantų kapos suteikia estetiškesnę išvaizdą, nei breketai. Jos patogesnės ir reikalauja mažiau priežiūros.

Kiek laiko trunka dantų tiesinimas kapomis?

Šis gydymo būdas tęsiasi maždaug 1–3 metus. Tai labai individualu ir priklauso nuo pačio paciento sveikatos būklės. Verta paminėti, kad kapas reikia nešioti 22 valandas per parą ir kas 10 dienų pačiam pacientui jas pasikeisti.

Kaip rūpintis dantimis su kapomis?

Atminkite, kad nešiojant kapas, reikia daug dėmesio skirti visai burnos higienai. Dantis reikėtų valytis bent 3 kartus per dieną, naudojantis specialiomis papildomomis priemonėmis.

Kada galima atlikti dantų tiesinimą kapomis?

Dantų tiesinimas kapomis gali būti taikomas pacientams, kurie turi nedideles žandikaulio anomalijas ar dantų susigrūdimus. Žmogui pageidaujant, šį tiesinimo būdą galima pritaikyti ir esant sunkesniam ortodontiniam atvejui, jei pacientas pageidauja didesnės estetikos viso gydymo metu. Gydymo kaina individuali kiekvienam asmeniui, todėl gali svyruoti tarp 2000 ir 4000 eurų.

 

Sužinokite, kokia yra dantų tiesinimo kapomis kaina Vilniuje čia.

Jeigu Jus domina detalesnė dantų tiesinimas kapomis, kviečiame susisiekti el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!