Dentalinė rentgenograma

Kalbant apie odontologinio gydymo procesus, verta pasakyti, kad rentgenologiniai tyrimai čia vieni svarbiausių. Be šių tyrimo nebūtų įmanomas kokybiškas odontologinis gydymas. Iš rentgeno nuotraukų odontologai gali tinkamai įvertinti Jūsų dantų, kaulų išsidėstymą ir būklę.

Kas yra dentalinė rentgenograma?

Dentalinė rentgenograma – tai rentgeno nuotrauka, kurioje galima matyti dantų, burnos gleivinės ar kurios nors žandikaulio vietos išsidėstymą. Ši rentgeno nuotrauka padaroma labai paprastai ir greitai. Tai neinvazinė odontologinė procedūra. Svarbiausia čia ne nuotraukos padarymas, o tinkamas jos įvertinimas, kurį gali atlikti tik profesionalus gydytojas odontologas.

Kada reikia daryti dentalinę rentgenogramą?

Paprastai ši rentgeno nuotrauka daroma prieš atliekant dantų chirurgijos procedūras, dedant implantus ar atliekant šaknų kanalų gydymą. Ši procedūra atliekama ir prieš taikant protezus.

Dentalinė rentgenograma atliekama, siekiant pamatyti dantų šaknų kanalų išsidėstymą, ilgį, karieso pažeidimus ir kitus burnos ertmės susirgimus.

 

Sužinokite, kokia yra dentalinės rentgenogramod kaina Vilniuje čia.

Jeigu Jus domina rentgenologiniai tyrimai, susisiekite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!