Estetinis plombavimas

Dantų Jo metu ne tik saugiai uždengiami „nuogi“ dantų audiniai, bet ir dantims suteikiama graži išvaizda. Patikėkite, niekas nė nesupras, kad Jūsų dantys buvo pažeisti, o Jūs ir vėl galėsite juoktis bei šypsotis. Jei domina

Tai dantų anatominės formos atkūrimas. Estetinis plombavimas mūsų klinikoje Vilniuje atliekamas itin kruopščiai ir kokybiškai. Jo metu atstatome dantų vageles, nelygumus, kauburėlius, atkuriame jų formą bei spalvą.

Turint nedidelius dantų defektus ši procedūra yra greitas, estetiškas ir Jūsų dantų audinius tausojantis sprendimas. Estetinis plombavimas išsprendžia tokias bėdas:

  • Nudilęs danties kandamojo ar kramtomojo paviršiaus emalis;
  • Dantys įgavę negražią spalvą;
  • Dantis laikantis kaulas aptirpęs bei apsinuoginę dantų kakleliai.

Ar procedūra skausminga?

Estetinis dantų plombavimas yra mažiausiai invazinė estetinės odontologijos procedūra. Ar jos metu bus reikalingas nuskausminimas, priklauso nuo to, kiek yra pažeisti Jūsų dantys ir kiek jautrus Jūs esate.

Jeigu Jūsų dantys labai stipriai pažeisti, estetinis plombavimas nerekomenduojamas. Tokiu atveju Jums reikalingas estetinis protezavimas.

Jeigu Jūsų dantys priekinėje burnos dalyje estetiškai plombuoti didesniu plotu ir Jūs norite palaikyti juos sveikai blizgius, kartas nuo karto prireiks atlikti poliravimą. Nieko nepadarysi – tokia yra gražios šypsenos kaina. Natūralus dantų paviršius dėvisi ne taip aktyviai, kaip plomba, kuri ilgainiui ima prarasti blizgesį, todėl ją tenka vis atnaujinti.

 

Kada reikia estetinio plombavimo?

Gali būti pačių įvairiausių priežasčių, kuomet estetinis plombavimas gali tapti vieninteliu efektyviu būdu, padėsiančiu atstatyti anatominę dantų formą ir jų išvaizdą. Vienos iš jų – dažnai pasitaikančios įvairios chroniškos ligos, netinkama mityba ar žalingi įpročiai, gali pažeisti dantų emalį ir jie gali nusitrinti, pasidaryti jautrūs ir ilgainiui kelti didžiulį diskomforto jausmą.

 

Kaip vyksta estetinis plombavimas?

Atliekant estetinį plombavimą yra tarsi sukuriamas apsauginis sluoksnis, padedantis apsaugoti nutrintus dantis. Taip ne tik sustiprinama jų struktūra, bet ir estetinė išvaizda. Dėl to, galėsite ne tik išspręsti dantų jautrumo problemas, bet ir drąsiai mėgautis tiek karštu, tiek šaltu maistu, nebijant skausmo. Taip pat galėsite drąsiai šypsotis, nes jūsų šypsena atrodys nepriekaištingai.

Estetinis plombavimas tausoja dantų audinius ir ši procedūra yra ypač populiari, dėl to, kad yra atliekama greitai ir galima iškart pamatyti rezultatą. Pati procedūra nėra skausminga, nes atliekama tik minimali invazija. Dažnai taikoma įprasta nejautra, siekiant pašalinti erzinantį dantų jautrumą.

 

Kokią problemą sprendžia estetinis plombavimas?

Rekomenduojama rinktis estetinį plombavimą tuomet kai jūsų dantys yra nudilę ir nusitrynęs dantų emalis; praradę savo natūralią spalvą ir anatominę formą, o prie žandikaulio matosi apsinuoginę dantų kakleliai. Taip pat estetinis plombavimas gali padėti atkurti ėduonies pažeistus dantis, kuomet dantys yra restauruojami, atstatant jų formą, dantų vageles, nelygumus, kauburėlius, būdingus jų anatominei struktūrai. Jei reikia koreguoti tarpdančius ar išlyginti visą dantų lauką, tuomet estetinis plombavimas, taip pat gali būti efektyviu dantų gydymo būdu. Svarbu nedelsti ir laiku kreiptis į estetinio plombavimo specialistus, nes ši procedūra turi būti atliekama itin kruopščiai ir atsakingai.

Tam, kad estetinio plombavimo rezultatai džiugintų kuo ilgiau, labai svarbu yra po estetinio plombavimo tinkamai prižiūrėti dantis, rūpintis jų higiena ir periodiškai atlikti dantų poliravimą.

 

Sužinokite, kokios yra estetinio plombavimo kainos Vilniuje čia.

Taigi, jei Jus domina estetinis plombavimas, susisiekite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!