Estetinis plombavimas

Dantų Jo metu ne tik saugiai uždengiami „nuogi“ dantų audiniai, bet ir dantims suteikiama graži išvaizda. Patikėkite, niekas nė nesupras, kad Jūsų dantys buvo pažeisti, o Jūs ir vėl galėsite juoktis bei šypsotis. Jei domina

Tai dantų anatominės formos atkūrimas. Estetinis plombavimas mūsų klinikoje Vilniuje atliekamas itin kruopščiai ir kokybiškai. Jo metu atstatome dantų vageles, nelygumus, kauburėlius, atkuriame jų formą bei spalvą.

Turint nedidelius dantų defektus ši procedūra yra greitas, estetiškas ir Jūsų dantų audinius tausojantis sprendimas. Estetinis plombavimas išsprendžia tokias bėdas:

 

  • Nudilęs danties kandamojo ar kramtomojo paviršiaus emalis;
  • Dantys įgavę negražią spalvą;
  • Dantis laikantis kaulas aptirpęs bei apsinuoginę dantų kakleliai.

Ar procedūra skausminga?

Estetinis dantų plombavimas yra mažiausiai invazinė estetinės odontologijos procedūra. Ar jos metu bus reikalingas nuskausminimas, priklauso nuo to, kiek yra pažeisti Jūsų dantys ir kiek jautrus Jūs esate.

Jeigu Jūsų dantys labai stipriai pažeisti, estetinis plombavimas nerekomenduojamas. Tokiu atveju Jums reikalingas estetinis protezavimas.

Jeigu Jūsų dantys priekinėje burnos dalyje estetiškai plombuoti didesniu plotu ir Jūs norite palaikyti juos sveikai blizgius, kartas nuo karto prireiks atlikti poliravimą. Nieko nepadarysi – tokia yra gražios šypsenos kaina. Natūralus dantų paviršius dėvisi ne taip aktyviai, kaip plomba, kuri ilgainiui ima prarasti blizgesį, todėl ją tenka vis atnaujinti.

Taigi, jei Jus domina estetinis plombavimas Vilniuje, susisiekite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!