Dantų implantai

Graži šypsena – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Dėl tam tikrų ligų ar amžiaus žmonės pradeda netekti savo dantų. Šiais laikais odontologija labai pažengusi, todėl gali pasiūlyti Jums susigrąžinti gražius dantis.

Dantų implantavimas Vilniuje šiuo metu itin populiari paslauga, kurios metu Jūs labai greitai vėl turėsite pačią gražiausią šypseną. Tai vienas pažangiausių gydymo būdų, siekiant atstatyti dantų eilių defektus. Dantų implantai gali būti naudojami vieno, kelių ar net visų dantų atstatymui.

Implantas tarnauja, kaip atrama danties vainiko atstatymui. Implantui prigijus kaule, ant jo tvirtinami protezai – vainikėliai, tiltai ar plokštelės.

Prieš implantaciją tiriama bendra paciento būklė – ar neserga reumatu, cukriniu diabetu, širdies kraujagyslių sistemos ligomis, hipertonine liga ir kt.

Prasta burnos higiena ar burnos gleivinės susirgimai yra kontraindikacija implantavimui. Prieš kiekvieną implantaciją reikia pasikonsultuoti su gydytoju ortodontu bei sudaryti gydymo planą.

Netekus dantų nukenčia ne tik estetika, bet ir gyvenimo kokybė. Tada ima stigti pasitikėjimo savimi. Kai trūksta kelių dantų, keičiasi veido struktūra, taip pat nuo dantų priklauso sukandimo aukštis, apatinio žandikaulio sąnario būklė ir gretimų dantų padėtis.

Dantų implantai atrodo ir tarnauja, kaip natūralūs dantys.

 

Implantavimo etapai

  • Pirmo vizito metu išanalizuojama panoraminė rentgeno nuotrauka, aptariama implantavimo eiga bei pooperacinis laikotarpis. Išanalizuojama esančio kaulo būklė, kiekis.
  • Antro vizito metu implantas įsriegiamas į kaulą ir paliekama prigijimui 3-6 mėnesiams. Gijimo laikas priklauso nuo konkrečios situacijos.
  • Trečio vizito metu pradedamas protezavimas ant implanto.

Dantų implantų rūšys

Lietuvoje populiariausi Bio Horizon (JAV) implantai. Strauman ar Nobel Biocare yra labiausiai išdirbta ir ištyrinėta sistema.

Mūsų klinikoje naudojami, visame pasaulyje pripažinti, Strauman ( Šveicarija ) implantai.
 Pacientas po implantacijos turi ypatingą dėmesį skirti burnos higienai, nes prasta burnos priežiūra, rūkymas – pagrindiniai faktoriai burnos gleivinės ligoms. To pasekoje gali vystytis kaulo rezorbcija apie implantą.

Implantus ir ant jų pagamintus protezus reikia valyti kasdien dantų šepetėliu, tarpdančių siūlais, taip, kaip valytumėte įprastus dantis. Kas pusę metų būtina profilaktiškai apsilankyti profesionaliai burnos higienai.

Goštauto odontologijos klinikoje teikiamos implantologijos paslaugos:

  • Chirurginis gidas (vienam žandikauliui)
  • Implantacija „Strauman“ (Šveicarija) implantais
  • Implanto atidengimas?
  • Sinuso pakėlimo operacija
  • Kaulo ir minkštųjų audinių augmentacija po danties pašalinimo
  • Minkštųjų audinių persodinimas šalia implanto
Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

Susipažinkite su klinikoje naudojamais šveicarų Straumann dantų implantacijos sprendimais:

Straumann yra didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje, implantologijos pionieriai, pirmą dantų implantą įsriegę prieš 40 metų. Implantai gaminami Šveicarijos gamykloje, laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Straumann – daugiausiai į tyrimus investuojanti dantų gamybos kompanija, turinti mokslinius įrodymus, pagrindžiančius kiekvieną implanto savybę. Implantai gaminami ir patentuoto Roxolid lydinio (titanas ir cirkonis), kuris turi geresnį  prigijimą bei yra 30% stipresnis už paprastą titano implantą. Implanto paviršiaus šerpėtumas sukuriamas ėsdinant smėlį su rūgštimi, todėl turi tobulai osteointegracijai tinkamą paviršių ir jo prigijimas pagreitėja 25%. Implanto forma yra cilindrinė, mažiau invazyvi, todėl garantuoja tolygesnį kramtymo jėgų pasiskirstymą ir mažina tikimybę prarasti implantą laikui bėgant. Be to, dėl specialios implanto ir atramos konstrukcijos, sukuriama labai standi jungtis, kuri neleidžia bakterijoms patekti į implantą ir sukelti uždegimo. Visa tai ir daugiau daro Straumann implantus lyderiais Pasaulinėje rinkoje.

Straumann Roxolid SLAactive

Tai unikalus ir ko gero geriausias implantas pasaulyje. JAV ir Vokietijoje. Šio tipo implantų pardavimai sudaro virš 50% visos parduodamos Straumann produkcijos.

Implantas gaminamas beorėje erdvėje ir parduodamas specialiame skystyje, todėl jo paviršius nepadengtas oksidu. Įsriegus implantą į kaulą, žmogaus organizmui reikia atlikti du darbus – pašalinti negyvą kaulą, kuris atsirado nuo kontakto su implantu sriegimo metu ir titano oksidą nuo implanto paviršiaus. Kadangi Strauman SLAactive implanto paviršius nepadengtas oksidu, žmogaus organizmui darbo sumažėja dvigubai.

Be to, implanto paviršius yra chemiškai aktyvus ir hidrofiliškas (pritraukiantis skystį). Jis padengtas neigiamais chloro jonais, kurie pritraukia proteinus ir aktyvuoja kraujyje esančius trombocitus. Jau 14 minutę pradeda formuotis finbrinų tinklas apie implantą. Po 3 dienų po implantacijos osteoblastai pradeda formuoti kaulą. Po 7 dienų pradeda formuotis kristalinės formos kaulo matrica ir antrinis stabilumas su galutinai susiformavusiu kaulu atsiranda po 21 dienos. Protezuoti galima po 3-4 savaičių. Kiti implantai tai leidžia daryti po 6–8 svaičių.

Medentika

Medentika yra 10 metų veikianti vokiečių įmonė, nuo 2013 metų priklausanti Staumann kompanijų grupei. Implantai gaminami Vokietijoje. Tai aukštos kokybės gaminiai, pasižymintys visomis implantams būdingomis savybėmis: gera osteointegracija ir ilgaamžiškumu. Medentika implantai gaminami iš lydimo 4 laipsnio titano, kuris ilgą laiką buvo laikomas premium implantų lydinio standartu (iki Straumann sukurto Roxolid lydinio). Implanto paviršiaus šerpetotumas sukuriamas ėsdinant jį rūgštimi. Implanto forma agresyvesnė, turi savisriegos elementų. Implantas turi puikų kainos ir kokybės santykį.

 
Sužinokite, kokia yra dantų implantavimo kaina Vilniuje čia.

Jeigu domina dantų implantavimas, maloniai kviečiame susisiekti el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

Strauman Roxisolid dantų implantai, kurie sumažina invaziją procedūrų metu:

Straumann Pure Ceramic keramikos dantų implantai:
Straumann Cares X-Stream dantų implantai:
Straumann į kaulą įsukamas kūginis dantų implantas:
Straumann Pro Arch implantų sistema (arka arba tiltelis): 

 

 

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!