Išimami dantų protezai

Jei ryžotės užsisakyti kokybiškus išimamus protezus, nenusivilsite. Šiais laikais jie yra lengvai prižiūrimi, patogiai išsiimami ir įsidedami. Jie gaminami individualiai, atsižvelgiant į paciento poreikius ir burnos ertmės būklę.

Dantų protezai ne tik palengvina kramtymą ir pagerina išvaizdą. Dažnai dėl dantų netekimo žmonėms tampa net sunku tarti žodžius, pradeda vengti bendravimo, nenori rodytis viešumoje, atsiranda įvairūs kompleksai bei socialinė atskirtis. Dėl prastai sukramtyto maisto sutrinka skrandžio veikla, dingsta apetitas, o burnoje likę dantys dėl per didelės apkrovos taip pat ima klibėti.

Viso to išvengti padės tinkamai parinkti protezai. Jeigu Jūs praradote visus dantis, Jūsų išeitimi gali būti išimama plastmasinė plokštelė. Jei tik dalį – tiltiniai išimami dantų protezai. Jei su jais esamų defektų ištaisyti neįmanoma, specialistas pasiūlys Jums tilto-atraminį išimamą protezą.

Išimamų dantų protezų kaina priklauso nuo jų gamybos sudėtingumo, naudojamų medžiagų, technologijų bei gydytojo kvalifikacijos.

 

Sužinokite, kokia yra išimamų dantų protezų kaina Vilniuje čia.

Su mūsų klinima susisiekti galite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykti į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!