Nobel Biocare dantų implantai

Nepriekaištinga šypsena yra daugelio žmonių siekiamybė. Todėl dauguma stengiasi tinkamai prižiūrėti dantis, taisyklingai juos valytis ir profilaktiškai tikrintis jų būklę pas odontologus. Tačiau būna atvejų, kuomet dantys yra prarandami dėl įvairių priežasčių, pvz. genetinio paveldimumo, parodontozės ar traumų.  Šią problemą galima lengvai išspręsti, pasinaudojant šiuolaikinėmis priemonėmis kuomet dantys yra atkuriami aukštos kokybės implantais.

Nobel Biocare implantai – pagaminti pagal pažangiausias technologijas, padedančias preciziškai atkuri prarastų dantų anatominę struktūrą, dėl to su šiais implantais jausitės laisvai, lyg tai būtų jūsų nuosavi dantys.

Nobel implantams yra suteikiama viso gyvenimo garantija. Jie pasižymi savo patikimumu, ilgaamžiškumu, kokybe ir išskirtiniu komfortu. Tai labai svarbu ne tik fiziologiškai, bet ir psichologiškai, nes daug kam implantavimas gali kelti stresą ar skausmo baimę. Tačiau taip stipriai jaudintis nevertėtų, nes implantavimo procedūra yra neskausminga, nes jos metu naudojama vietinė nejautra. Implantavimo metu, ant implantų yra tvirtinami laikini dantys, kurie vėliau yra pakeičiami nuolatiniais, todėl neteks patirti jokio diskomforto.

Prieš atliekant implantavimo procedūrą reiktų perspėti odontologą, jei esate rūkantis, sergate cukriniu diabetu ar širdies ligomis. Taip pat reiktų perspėti jei teko turėti chemoterapiją, tuomet bus sudaromas individualus gydymo planas. Bet kokiu atveju yra vykdoma odontologo konsultacija ir pirminė apžiūra, kuomet yra padaroma rentgeno nuotrauka, padedanti įvertinti dantų būklę. Taip pat bus sudarytas gydymo planas, kuriame bus nurodyti ir gydymo etapai bei preliminarus vizitų skaičius, kurių metu bus aptariamos ir jų kainos.

Nobel Biocare implantų kainos priklausys nuo jūsų individualios situacijos ir nuo paruošiamųjų darbų, pavyzdžiui, kai kuriais atvejais gali tekti priauginti sunykusį žandikaulio kaulą, tam kad jo pakaktų implanto tvirtinimui. Svarbiausia po visų atliktų procedūrų ir implantavimo, pasirūpinti tinkama higiena, taip implantai patikimai tarnaus visą jūsų gyvenimą.

 

Sužinokite, kokia yra Nobel Biocare dantų implantų kaina Vilniuje čia.

Jeigu domina Nobel Biocare implantai, maloniai kviečiame susisiekti el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!