Įsikūrę 1999 metais jau daugiau nei penkiolika metų teikiame odontologijos paslaugas. Per šį laikotarpį tikrai sugebėjome įgyti pasitikėjimą tarp pacientų. Klinika įsikūrusi pačiame Vilniaus centre.Tai ypač aktualu ir patogu netoliese įsikūrusių biurų darbuotojams.

Kiekvienas pacientas mums yra pats svarbiausias, todėl galime užtikrinti, kad kiekvieno paciento atvejis yra kruopščiai analizuojamas, apsvarstomas ir tada, aptarus su pacientu, parenkamas optimalus ir individualus gydymo planas.

Nuoširdus gydytojo ir paciento bendradarbiavimas visada suteikia daug naudos visam gydymo procesui. Tik taip mes galime pasiekti geriausių rezultatų.

Goštauto klinikoje Jūsų laukia gydytojai, išmanantys savo darbą ir suprantantys, kaip nejauku kartais lankytis pas odontologą. Padarysime viską, kad pacientai mūsų klinikoje jaustųsi jaukiai ir būtų geros nuotaikos, o vizitas mūsų klinikoje Jums būtų ne tik naudingas bet ir malonus bei sklandus. Nereikia bijoti dantų gydytojų, nes tik taip galėsite džiaugtis gražia šypsena. Šiuolaikinės odontologijos paslaugos yra labai modernios, todėl daugelis pacientų iš klinikos išeina laimingi ir paprastai nepatyrę jokių papildomų nemalonumų ar skausmo.

Apsilankiusiems pirmą kartą, rekomenduojame bazines paslaugas. Gydytojui įvertinus, Jums bus sudarytas individualus gydymo planas:

  • Pirminė apžiūra ir konsultacija
  • Išsami konsultacija su gydymo plano sudarymu
  • Rentgenograma
  • Nuskausminimas
  • Papildoma karpulė
  • Koferdamo uždėjimas

Sužinokite, kokia yra bendrosios odontologijos paslaugų kainos Vilniuje čia.

Jeigu Jus domina odontologinės paslaugos, susisiekite el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Odontologija

Profilaktinių ir nechirurginių gydymo metodų taikymas, siekiant išvengti arba atstatyti karieso pažeistus dantis.


Daugiau

Periodontologija

Priklausomai nuo ligos stadijos, periodontitas gydomas nechirurginiu arba chirurginiu būdu.


Daugiau

Protezavimas

Kietųjų danties audinių atstatymas, kai negalima atkurti anatominės danties formos plombinėmis medžiagomis.


Daugiau

Implantacija

Tai vienas iš pažangiausių būdų atstatyti dantų eilių defektus. Implantai gali būti naudojami vieno ar kelių dantų atstatymui.


Daugiau
×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!


Taip Ne
Rytas (08:00 - 12:00)
Popietė (13:00 - 16:00)
Vakaras (16:00 - 20:00)


×

Registracija nemokamai konsultacijai