Dantų protezavimas – tai kietųjų danties audinių atstatymas, kai negalima atkurti anatominės danties formos plombinėmis medžiagomis, esant dantų eilių defektams ar patologiniam dantų nusidėvėjimui,arba visiškai netekus danties. Šios procedūros mūsų klinikoje yra derinamos individualiai. Galutinė dantų protezavimo kaina Jums bus paskaičiuota, kai specialistas žinos kiek ir kokių protezavimo priemonių, taip pat kokių kitų procedūrų Jums prireiks.

Dantų protezavimas Vilniuje, mūsų klinikoje atliekamas su tokiomis pagalbinėmis priemonėmis:

  • Vainikėliai;
  • Metalo keramika;
  • Lieti vainikėliai;
  • Protezavimas ant implantų;
  • Pilnos ir dalinės plokštelės;
  • Lanko atraminiai protezai.

Dantų vainikėliai

Jie reikalingi tada, kai nesilaiko didelės plombos,lūžta danties dalis,norima kosmetinio efekto.

Dantų tiltai

Tiltinis protezas atstato prarastus dantis. Tuo tikslu šlifuojami dantys,esantys šalia defekto. Tiltiniais protezais atstatoma kramtymo funkcija, neleidžiama kaimyniniams dantims pasvirti į defekto pusę,sustabdoma dantų eilių deformacija, paskirstomas kramtymo krūvis.

Bemetalė keramika

Monokristalinė aliuminio oksido keramika – viena iš tvirčiausių odontologijoje naudojamų keramikų, jos lūžio atsparumas siekia apie 550 Mpa. Aliuminio oksido keramikos didelis skaidrumas ir jos karkasai gerai tinka protezavimui estetinėje zonoje, taip pat trijų dantų tiltams bei protezavimui ant implantų. Cirkonio oksido restauracijos pasižymi ne tik ypatingu tvirtumu,bet taip pat ir aukšta kaina. Priklausomai nuo situacijos, mes galime pasiūlyti ir kitas populiariausias bemetalės keramikos sistemas, pvz. cirkonio oksidą ten, kur labiausiai reikia tvirtumo, lauko špato keramiką – kur reikia idealios estetikos ir yra daug išlikę nuosavo danties audinio.

Išimami protezai

Jei pacientas neteko daug ar net visų dantų, jam siūlome išimamus protezus. Nešioti tokius protezus geriau, negu visai nenešioti, nes keičiasi sąkandis, taip pat keičiasi sąnario galvutės padėtis sąnario duobutėje, todėl gali atsirasti ūžimas ausyse, galvos skausmai ir kiti nemalonūs pojūčiai. Dantų protezavimas šiuo atveju tampa ganėtinai paprasta procedūra (Jums tereikia sumokėti nustatytą išimamų protezų kainą juos užsakant).

Jei pacientas turi pakankamai tvirtus savus, bet ne visus dantis, siūlome lanko atraminius protezus, kurie prie savų dantų fiksuojami kabliukais ar užraktais. Tokie protezai nejuda kramtant, ir savo plotu užima mažiau gleivinės.

Įklotai – užklotai

Esant danties vainikėlio dideliam defektui, kai plombavimas gali būti neefektyvus, galima atstatyti anatominę danties formą užklotu. Tai ilgaamžė estetinė dantų restauracija.

Ortopedinės odontologijos paslaugos (dantų protezavimas):

Išimami dantų protezai

Nenuimami protezai

Aukščiausios estetikos dantų protezavimas

Protezavimas ant implantų

Jeigu Jus domina dantų protezavimas Vilniuje ir jo kaina, būtinai susisiekite su mūsų specialistų komanda el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

Registruokitės vizitui ar konsultacijai pas gydytoją

 

 

 

Protezavimo kainos

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!