Straumann dantų implantai

Šveicariški STRAUMANN dantų implantai – užtikrinta investicija visam gyvenimui

Mūsų klinikoje klientams siūlomi STRAUMANN implantai už gerą kainą – tai ilgaamžė kokybė, kurią Jūs tikrai galite sau leisti. STRAUMANN vardas žinomas ne mažiau kaip 70 pasaulio valstybių. Tai implantologijos pradininkas ir pasaulinis dantų implantų bei regeneracinių medžiagų gamybos lyderis. Šiuo metu STRAUMANN yra daugiausiai į mokslinius tyrimus investuojanti dantų implantų gamybos kompanija visame pasaulyje. Visi darbai modernioje šios kompanijos gamykloje vykdomi pasitelkiant STRAUMANN inžinierių sukurtus įrenginius bei technologijas, kurių neturi jokios kitos gamyklos.

Kuo būtent patrauklūs STRAUMANN implantai:

  • Didelis asortimentas ir „protinga“ Kartu su mūsų klinikos specialistais galėsite pasirinkti sau tinkamą variantą, atitinkantį jų sveikatą bei finansines galimybes;
  • Garantija visam gyvenimui. Maža to, prireikus, galite tikėtis skubios pagalbos net 70 pasaulio šalių. Naujas implantas bei protezavimo detalės Jums bus pristatytos nemokamai (tačiau tik tuo atveju, jei rinkotės originalias detales);
  • Implantai su STRAUMANN ženklu tarnauja mažiausiai 2 kartus ilgiau nei kitų gamintojų implantai;
  • STRAUMANN implantai labai puikiai prigyja net iki 98–100 proc;
  • Bet kurie implantai, ar kita STRAUMAN produkcija į prekybą patenka tik prieš tai atlikus mažiausiai penkerius metus trunkančius nuodugnius klinikinius tyrimus.

Jau vien tai, jog šiuo metu STRAUMANN dantų implantai yra patys populiariausi pasaulyje, daug ką pasako apie jų kokybę. Kompanija gyvuoja nuo 1954 metų Bazelyje, Šveicarijoje. Galima drąsiai teigti, jog dantų implantų istorija didžiąja dalimi yra STRAUMANN istorija.

Goštauto odontologijos klinikoje mes taip pat dirbame su šios kompanijos gaminiais. Mūsų komanda nuolatos tobulina bei gilina savo žinias tam, kad galėtų suteikti Jums pačias kokybiškiausias paslaugas naudojant aukštos kokybės gaminius bei priemones.

Nuoširdžiai laukiame Jūsų adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius. Atgabenkite mums savo bėdas ir iškeiskite jas į plačią šypseną.

 

Sužinokite, kokia yra Straumann dantų implantų kaina Vilniuje čia.

Jeigu domina STRAUMANN implantai, maloniai kviečiame susisiekti el. paštu info@gostautoklinika.lt, telefonu 8 (5) 2625038 arba atvykite į mūsų kliniką adresu Goštauto g. 4-10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

 

×

Užsiregistruokite vizitui ir mes su Jumis susisieksime!


Taip Ne
Rytas (08:00 - 12:00)
Popietė (13:00 - 16:00)
Vakaras (16:00 - 20:00)


×

Registracija nemokamai konsultacijai